Просвітяни Рівненщини глибоко обурені ганебним нелюдським діям представників так званих республік, що утримують у своїх катівнях Голову Луганської «Просвіти» Володимира Семистягу, старшого викладача кафедри історії України Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, члена правління Луганської обласної організації краєзнавців, головного редактора журналу «Бахмутський шлях», Заслуженого працівника освіти України.

Вимагаємо якнайшвидшого звільнення відомого просвітянина Володимира Семистяги, справжнього борця за незалежність та цілісність України.

30  червня 2014 року в ЗМІ  з’явилася  інформація, що в катівні СБУ м. Луганська 27 червня  помер голова Луганського обласного товариства «Просвіта» Володимир Семистяга, якого 23 червня заарештували  терористи з ЛНР. Терористи зробили обшук в його квартирі та в Канадському центрі «Відродження». Вилучили документацію, прапори,гучномовці, ноутбук,фотоапарат, фотолітопис, книги, списки просвітян, які брали участь в акціях на захист суверенної соборної української держави. При проведенні обшуку в помешканні В.Ф. Семистяги вилучили навіть продукти та особисті документи, в тому числі і паспорт. До того у Володимира хворе серце і він потребує  щоденного прийому ліків. Мабуть ця обставина та психологічний тиск на рідних стали причиною того, що в ЗМІ появилась інформація про його смерть в катівні ЛНР.

Як стало відомо із достовірних джерел, Володимир Семистяга живий, але його насильно продовжують утримувати  в приміщенні Луганської обласної державної адміністрації.

 

Людина, яка досліджувала німецько-нацистський окупаційний режим в Україні, сама потрапила під другий окупаційний режим так званої луганської народної республіки (рука не піднімається писати із великих літер). Який же ж народ вона представляє? Схаменіться! Не можна допускати у ХХІ столітті такої кривавої різні. Якщо вони піднімають руку на високосвічену і висопорядну людину, яка просто любить і захищає свій рідний край, то яка перспектива,  яких республік може очікувати Донбас? Яку історію залишатимуть нащадкам?

Україна єдина і неподільна!

Народ, який стільки століть існував без держави, розвивав свою культуру, мову, перемогти  неможливо!

Пошук

Важливо знати…

160 років від дня народження Івана Франка

Детальніше...

160 років від дня народження Софії Русової (1856-1940), вченого, педагога, громадського діяча, засновниці українських жіночих організацій, члена Центральної Ради

Детальніше...

150 років від дня народження Миколи Василенка,

Детальніше...

145-річчя від дня народження Лесі Українки, видатної української поетеси, громадської діячки

Детальніше...

130 років від дня народження Марійки Підгірянки, української поетеси

Детальніше...

115 років від дня народження Валер’яна Підмогильного, українського письменника

Детальніше...

175 років від дня народження П.Тичини, українського письменника

Детальніше...

135-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ МАРІЙКИ ПІДГІРЯНКИ

Детальніше...

Голодомори в Україні

Детальніше...

Битва під Гурбами: довідка про битву .

Детальніше...

Берестецька битва матеріал з Вікіпедії - вільної енциклопедії.

Детальніше...

12 лютого 1945 року під час сутички зі спецзагоном НКВС загинув справжній патріот, борець за волю України Дмитро Клячківський (Клим Савур)
Детальніше...

17 лютого 1892 р. народився Йосиф Сліпий (Коберницький) – митрополит, кардинал і Патріарх УГКЦ. 
Детальніше...

Корисні посилання