Голова Єврейської держави, котрий прибув з «візитом дружби» та на посилення співробітництва, спричинив чималий скандал своїми невиваженими заявами, що базуються на міфах сталінської пропаганди.

Те, що прийнятне для неосвіченого обивателя у себе на кухні, ніяк не можна політику міжнародного рівня, такому як Реувен Рівлін, перед багатомільйонною аудиторією. Така персона покликана шукати порозуміння, а не множити ксенофобію. Адже рівнятись на їзгоїв на кшалт Путіна – шлях ганебний. Досить толерантну і виважену відповідь заморському гостю, котрий приїхавши вшанувати пам’ять жертв Бабиного Яру, серед компліментів українцям зробив зовсім недоречні зауваження, зробив кандидат історичних наук, голова інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович, зазначають Патріоти України.

Про вбивць Бабиного Яру.

1.Серед тих, хто вбивали чи допомагали чинити убивства були члени місцевої поліції, яку іноді називають українською. Але не всі з них брали в цьому участь і не всі вбивці були членами цієї поліції - масові вбивства євреїв були "компетенцією" німецьких айнзацгруп та німецької поліції.

2.Серед членів цієї поліції були українці. Але не всі з них були українцями - до місцевої поліції масово вписувалися радянські військовополонені різного етнічного походження для яких служба у німців була єдиним порятуноком від смерті.

3. Серед українців службовців поліції були члени ОУН. Але не всі члени поліції були оунівцями (див. п.2) і не всі оуніці були поліцаями.

4. Серед оунівців, які були в поліції були ті, хто брав участь у вбивствах євреїв. Але не всі оунівці поліцаї робили це. Член ОУН Роман Біда-"Гордон" начальник слідчого відділу місцевої поліції у Києві врятував єврейського хлопчика, якого вели на розстріл у Бабиному Яру, а взимку сам 1942 був розстріляний і похований у цьому страшному місці.

 

Уникайте необґрунтованих узагальнень, вони ведуть до спрощень, які створюють можливості для маніпуляцій і обману.

 

Принагідно зазначимо також, якщо наслідувати логіку дій 77-річного пана Рівліна, то президент України, відвідуючи ізраїльський кнесет, мав би згадати про питому вагу вихідців з єврейського народу у складі каральних органах СРСР 1920-30-х років, котрі репресували мільйони українців, знищували фізично і морально на наших рідних теренах. Однак це шлях ненависті і конфронтації, а наш народ, як мало хто в світі, бажаємо миру. І високий представник держави, котра сім десятків років б’ється за своє існування, мав би усвідомлювати це краще, ніж ті, хто не знає воєн десятки-сотні років.

Пошук

Важливо знати…

160 років від дня народження Івана Франка

Детальніше...

160 років від дня народження Софії Русової (1856-1940), вченого, педагога, громадського діяча, засновниці українських жіночих організацій, члена Центральної Ради

Детальніше...

150 років від дня народження Миколи Василенка,

Детальніше...

145-річчя від дня народження Лесі Українки, видатної української поетеси, громадської діячки

Детальніше...

130 років від дня народження Марійки Підгірянки, української поетеси

Детальніше...

115 років від дня народження Валер’яна Підмогильного, українського письменника

Детальніше...

175 років від дня народження П.Тичини, українського письменника

Детальніше...

135-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ МАРІЙКИ ПІДГІРЯНКИ

Детальніше...

Голодомори в Україні

Детальніше...

Битва під Гурбами: довідка про битву .

Детальніше...

Берестецька битва матеріал з Вікіпедії - вільної енциклопедії.

Детальніше...

12 лютого 1945 року під час сутички зі спецзагоном НКВС загинув справжній патріот, борець за волю України Дмитро Клячківський (Клим Савур)
Детальніше...

17 лютого 1892 р. народився Йосиф Сліпий (Коберницький) – митрополит, кардинал і Патріарх УГКЦ. 
Детальніше...

Корисні посилання