портал книг
торрент
онлайн кино
игровой портал
все для компьютера
онлайн кино
13 березня 2018 року у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці проведено урочистості, присвячені вшануванню переможців ІІІ етапу XVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом «Обє’днаймося ж, брати мої» та їхніх учителів. Темою цьогорічного конкурсу стали слова В’ячеслава Липинського «Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути».
Із 2002 конкурс проводиться щорічно з листопада по лютий для учнів 5-11 класів у чотири етапи: шкільний, районний, обласний та підсумковий (загальноукраїнський) за номінаціями: «Література», «Історія України і державотворення», «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво».
Учасники конкурсу мають можливість висловити свої думки і погляди на сучасність, розкрити свої творчі здібності, провести наукові розвідки з історії України.
На ІІІ етап ХVІІ Всеукраїнського конкурсу представлено 46 творчих робіт у номінації «Література» та 28 науково-дослідницьких робіт у номінації «Історія України і державотворення».
Активну участь у конкурсі взяли учні Зарічненського, Березнівського, Костопільського, Дубенського районів, міст Рівного, Острога, Вараша та професійно-технічних навчальних закладів області.
Журі конкурсу відзначено нові підходи до осмислення життя, небайдужі, емоційні та філософські роздуми, відстоювання гідної громадянської позиції, патріотичних настроїв. Усе це відображено і поєднано у творчих доробках конкурсантів: прозі, поезії, публіцистиці та в цілеспрямованих розвідках.
У ході історичних досліджень учні звертаються до вивчення місцевого матеріалу, посилаються на архівні матеріали, свідчення очевидців тих чи інших подій. Більшість робіт містять цікаві архівні матеріали, таблиці, фотографії.
Успіхи учнів – це, насамперед, успіхи їх педагогів, адже вони спонукають, надихають та допомагають. Рік у рік активно працюють зі своїми вихованцями Тумаш Валентина Миколаївна учитель Мутвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненського району, Одарич Олеся Андріївна, учитель Рівненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа – ліцей» № 19 Рівненської міської ради, Печончик Наталія Петрівна, учитель Вараської гімназії Вараської міської ради, Юрчук Таїса Панасівна, учитель комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» Рівненської обласної ради.
Учнів-переможців нагороджено дипломами управління освіти і науки облдержадміністрації та управління культури і туризму облдержадміністрації і цінними подарунками, наставники – грамотами.
У нагородженні переможців узяли участь заступник начальника управління культури і туризму облдержадміністрації Світлана Хомяк, начальник відділу загальної середньої освіти управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Святослав Сидорук, голова правління обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім.Т.Шевченка Іван Вєтров; директор Рівненської художньої школи Артур Мартиненко; доцент, завідувач кафедри історії Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука Андрій Жив’юк.
Обласне об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Т.Шевченка підготувало переможцям підбірки української літератури.
Українські пісні звучали у виконанні студентів музичного училища Рівненського державного гуманітарного університету Микола Кукли, Анни Ярмольчик, Анни Ткачук та соліста Зразкової капели бандуристів ,,Нащадки” школи-інтернату «Рівненський обласний ліцей» Василія Грицюка.
Церемонію нагородження проводила методист Рівненського обласного центру естетичного виховання Катерина Сіверс.
Ткачук Анна "Поолюбила чорнобрива"