16 травня 2018 року вчергове відбулася творча зустріч з Олександром Смиком – українським поетом, бардом, композитором, драматургом

Непересічна постать Олександра Смика. Така ж поезія і музика - музика душі, глибоке слово, що мимоволі ранить і заживляє. Ось такий він - СМИК - поет і композитор, скульптор людських душ. Тепер він співав і читав про матір, її радість, біль і втрати (зокрема приурочені сьогоднішнім матеріям, які втратили своїх синів на російсько-українській війні); про любов, кохання і жагу; любов до життя, до свого краю.  Нагадаймо, що 22 лютого цього року він виступав з програмою «На війні як на війні», приуроченою воїнам, загиблим за Україну.

Актова зала Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти була наповнена педагогами з усіх куточків закладів освіти області. Двохгодинна зустріч в унісон з автором-виконавцем заворожила присутніх.

 

Олександр Смик єдиний в Україні член п'яти національних творчих спілок: театральних діячів, кобзарів, журналістів, письменників та Всеукраїнської музичної спілки.

Був свідком трьох ключових можливостей України відродити свою культуру і свідомість: це перша «Червона Рута» у Чернівцях, де виконувались 37 його пісень, це Духовна Республіка Бертника в Коломиї, і це на Майдані. Член Спілки театральних діячів України, є автором чотирьох п'єс, усі з них успішно поставлені на різних сценах.

 

Сотні його пісень сьогодні виконуються у співочих колах України. Лише на першому фестивалі «Червона Рута» у Чернівцях виконувалося 37 його пісень. Випущено понад 40 аудіодисків.

 

Він є автором чотирьох п'єс, усі з них успішно поставлені на різних сценах.

 

Лауреат багатьох премій, серед яких премія «Визнання» Краківської конфратерні поетів (1996), премія ім. Василя Стуса (2008).

 

Пан Олександр талановитий ентузіаст, альтруїст, дарує радість людям і вболіває за долю України.

 

 

Організатори:

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти,

Рівненське обласне об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

 


 

Пошук

Важливо знати…

160 років від дня народження Івана Франка

Детальніше...

160 років від дня народження Софії Русової (1856-1940), вченого, педагога, громадського діяча, засновниці українських жіночих організацій, члена Центральної Ради

Детальніше...

150 років від дня народження Миколи Василенка,

Детальніше...

145-річчя від дня народження Лесі Українки, видатної української поетеси, громадської діячки

Детальніше...

130 років від дня народження Марійки Підгірянки, української поетеси

Детальніше...

115 років від дня народження Валер’яна Підмогильного, українського письменника

Детальніше...

175 років від дня народження П.Тичини, українського письменника

Детальніше...

135-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ МАРІЙКИ ПІДГІРЯНКИ

Детальніше...

Голодомори в Україні

Детальніше...

Битва під Гурбами: довідка про битву .

Детальніше...

Берестецька битва матеріал з Вікіпедії - вільної енциклопедії.

Детальніше...

12 лютого 1945 року під час сутички зі спецзагоном НКВС загинув справжній патріот, борець за волю України Дмитро Клячківський (Клим Савур)
Детальніше...

17 лютого 1892 р. народився Йосиф Сліпий (Коберницький) – митрополит, кардинал і Патріарх УГКЦ. 
Детальніше...

Корисні посилання