Вчергове у парку Просвіти на мікрорайоні "Північний" у Рівному відбулося свято, приурочене утворенню товариства "Просвіта".


У дні, коли українці святкують День миру та свято Різдва Пресвятої Богородиці, є ще одне важливе для рівнян свято - День "Просвіти", однієї з найдавніших та найдієвіших громадських організацій. Цьогоріч День "Просвіти" відбувся 22 вересня (вже традиційно) у парку "Просвіти", що в районі "Північний" міста Рівного. До святкового дійства мали змогу долучитись як запрошені виконавці та колективи, так і присутні на святі діти й дорослі.

 

Яскравий пісенний вступ від маленької просвітянки-першокласниці школи 25 Віталіна Мозоль розпочав свято, а продовжили - молода співачка-просвітянка Марія Семенюк, учасники Школи бойового гопака "Сварог" (керівник Олег Нагорний), чудова декламаторка юна просвітяночка Марія Ткач, зразковий гурт традиційного поліського співу "Ранкова роса" (керівники Алла та Юрій Ковальчуки). Родзинкою свята став показ колекцій моделей одягу з етномотивами зразковим художнім колективом учнівської модельної агенції "Стиль і мода" Рівненського центру професійно-технічної освіти сервісу та дизайну (керівник Галина Концемал-Товста). Для дітей, присутніх на святі, було організовано роботу в різних локаціях : локація-читальня (модератор Галина Кректун, бібліотекар школи 25), локація-майстерня (модератори - майстрині міського Центру учнівської творчості), квест-локація (модератор Софія Левицька , учитель С пШ 15). Усі присутні мали можливість зробити незабутню світлину у фотолокації "ЯУкраїну", яку створили педагоги-просвітяни першої школи (директор Олена Серветник). А ще - змістовні музичні вітання від просвітян Миколи Бучуляка, Раїси Цапун, Валентини Слуквіної, Захара Сидорука. До вітань зі святом та нагородження переможців квесту долучились Катерина Сичик, голова "Просвіти" міста, до речі, ініціатор та натхненник свята, та Іван Вєтров, голова обласного товариства "Просвіта". Фінальним акордом урочистостей стало частування смачнючим кулішем, який зготували чудові кухарі закладу дошкільної освіти 52 (директор Світлана Стасюк). Щира вдячність усім, хто допомагав в організації та проведенні заходу, зокрема просвітянам Мирославі Косарєвій, Андрію Пастушенку, Миколі Панащуку, Мирославі Жовтан та директору закладу загальної середньої освіти 25 Віктору Бортнику. До нових зустрічей! Слава Україні!

 
Пошук

Важливо знати…

160 років від дня народження Івана Франка

Детальніше...

160 років від дня народження Софії Русової (1856-1940), вченого, педагога, громадського діяча, засновниці українських жіночих організацій, члена Центральної Ради

Детальніше...

150 років від дня народження Миколи Василенка,

Детальніше...

145-річчя від дня народження Лесі Українки, видатної української поетеси, громадської діячки

Детальніше...

130 років від дня народження Марійки Підгірянки, української поетеси

Детальніше...

115 років від дня народження Валер’яна Підмогильного, українського письменника

Детальніше...

175 років від дня народження П.Тичини, українського письменника

Детальніше...

135-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ МАРІЙКИ ПІДГІРЯНКИ

Детальніше...

Голодомори в Україні

Детальніше...

Битва під Гурбами: довідка про битву .

Детальніше...

Берестецька битва матеріал з Вікіпедії - вільної енциклопедії.

Детальніше...

12 лютого 1945 року під час сутички зі спецзагоном НКВС загинув справжній патріот, борець за волю України Дмитро Клячківський (Клим Савур)
Детальніше...

17 лютого 1892 р. народився Йосиф Сліпий (Коберницький) – митрополит, кардинал і Патріарх УГКЦ. 
Детальніше...

Корисні посилання