“ПЕРЛО МНОГОЦІННЕ”

07 листопада 2019 року о 12 годині у світлиці Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки (м. Рівне, майдан Короленка, 6) відбудеться нагородження переможців щорічного обласного літературного конкурсу “Перло многоцінне”, приуроченого до Дня української писемності і мови.

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ РОБОТИ ЖУРІ ВИЗНАНО ПЕРЕМОЖЦЯМИ:

у номінації "поезія" серед учнів молодших класів:

Нестерук Анастасію, ученицю 7 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25, члена народного літературного об’єднання "Поетарх";
Романовську Христину, ученицю 8 класу Рівненської спеціалізованої школи “Центр надії”;
Дорощук Юлію, ученицю 7 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24, члена літстудії “ЛітЕра”;
Лещенка Сергія, учня 5 класу Кустинського ліцею Олександрійської сільської ради Рівненського району;
Ванівського Матвія, учня 5 класу Рівненського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – спеціалізована спортивна школа” № 26;
Рогаль Анну, ученицю 8 класу Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубенського району;

у номінації "проза" серед учнів молодших класів:

Самойленко Софію, ученицю 6 класу Кустинського ліцею Олександрійської сільської ради Рівненського району;
Юрчука Миколу, учня 5 класу Туменського навчально-виховного комплексу “ Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад ” Дубровицького району;
Колінського Іллю, учня 7 класу Вербської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубенського району;
Опалька Олександра, учня 6 класу Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ліцею Сарненського району;
Котяша Матвія, учня 5 класу, Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13;
Петрину Юлію, ученицю 6 класу опорного закладу “Деражненський ліцей” Костопільського району;

у номінації "поезія" серед учнів старших класів:

Король Катерину, ученицю 11 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22;
Сачук Ольгу, ученицю 11 класу Рівненського навчально-виховного комплексу № 12;
Комелькову Анну, ученицю 11 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. В.І.Короленка, члена літстудії “ЛітЕра”;
Полюхович Альону, ученицю 9 класу Серницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненського району;
Должнікову Діану, ученицю 10 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 23;
Гук Тетяну, ученицю 10 класу Дюксинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Н.А.Хасевича Деражненської сільської ради Костопільського району;

у номінації "проза" серед учнів старших класів:

Бензюк Тетяну, ученицю 9 класу Туменського навчально-виховного комплексу “ Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад ” Дубровицького району;
Калюха Ярослава, учня 9 класу Берестівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Дубровицького району;
Лящук Анастасію, ученицю 10 класу Рівненської гуманітарної гімназії, члена народного літературного об’єднання "Поетарх";
Нідзельську Вікторію, ученицю 11 класу Радивилівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія” № 1;
Кирильчука Святослава, учня 9 класу Рівненського навчально-виховного комплексу № 12;
Мартинюк Софію, ученицю 9 класу Рівненської гуманітарної гімназії, члена народного літературного об’єднання "Поетарх";

у номінації "публіцистика":

Прокопчук Каріну, ученицю 11 класу Туменського навчально-виховного комплексу “ Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад ” Дубровицького району;
Андрієш Валерію, ученицю 9 класу Мізоцького навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня І-ІІ ступенів – ліцей” Здолбунівського району;
Хурсяка Тараса, учня 10 класу опорного закладу Балашівська загальноосвітня І-ІІІ ступенів ступенів Березнівсбького району;
Кальченю Юлію, ученицю 9 класу опорного закладу Деражненський ліцей Костопільського району;
Новосадюк Анастасію, ученицю 9 класу Білоберізької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дубенського району;
Давидюк Дарину, ученицю 5 класу Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубенського району.

Пошук

Важливо знати…

160 років від дня народження Івана Франка

Детальніше...

160 років від дня народження Софії Русової (1856-1940), вченого, педагога, громадського діяча, засновниці українських жіночих організацій, члена Центральної Ради

Детальніше...

150 років від дня народження Миколи Василенка,

Детальніше...

145-річчя від дня народження Лесі Українки, видатної української поетеси, громадської діячки

Детальніше...

130 років від дня народження Марійки Підгірянки, української поетеси

Детальніше...

115 років від дня народження Валер’яна Підмогильного, українського письменника

Детальніше...

175 років від дня народження П.Тичини, українського письменника

Детальніше...

135-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ МАРІЙКИ ПІДГІРЯНКИ

Детальніше...

Голодомори в Україні

Детальніше...

Битва під Гурбами: довідка про битву .

Детальніше...

Берестецька битва матеріал з Вікіпедії - вільної енциклопедії.

Детальніше...

12 лютого 1945 року під час сутички зі спецзагоном НКВС загинув справжній патріот, борець за волю України Дмитро Клячківський (Клим Савур)
Детальніше...

17 лютого 1892 р. народився Йосиф Сліпий (Коберницький) – митрополит, кардинал і Патріарх УГКЦ. 
Детальніше...

Корисні посилання