4 грудня у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки – «Воїни. Історія українського війська».

Виставка презентується в рамках заходів зі святкування Дня Збройних Сил України.

Нині невід'ємним елементом реформ в українській армії є відродження українських військових традицій. Дана виставка наочно знайомить із особливостями одностроїв та зброї, які були характерні для різних історичних епох українського війська. Банери демонструють шлях, який пройшли збройні сили України від Русі до сьогодення.

Виставка створена Українським інститутом національної пам'яті та складається з 19 банерів на яких крім світлин міститься інформація про тип військових організацій, чисельність та озброєння військ, методи воєнного мистецтва і найвизначніші битви.

Ігор Марчук – завідувач відділу нової та новітньої історії РОКМ детально розповів про виставку та про історію українського однострою.

Завітав на захід Назар Волощук - головний спеціаліст відділу регіональної культурної політики ОДА, який привітав усіх з прийдешнім святом Днем Збройних сил України та попросив передати велику подяку Українському інституту національної пам'яті за прекрасний матеріал, який зібраний і представлений на банерах виставки.

Першими відвідувачами виставки були студенти художньо-педагогічного факультету РДГУ,за спеціальністю - менеджмент соціокультурної діяльності, які з цікавістю розглядали світлини із воїнами.

Виставка працюватиме до кінця року.Пошук

Важливо знати…

160 років від дня народження Івана Франка

Детальніше...

160 років від дня народження Софії Русової (1856-1940), вченого, педагога, громадського діяча, засновниці українських жіночих організацій, члена Центральної Ради

Детальніше...

150 років від дня народження Миколи Василенка,

Детальніше...

145-річчя від дня народження Лесі Українки, видатної української поетеси, громадської діячки

Детальніше...

130 років від дня народження Марійки Підгірянки, української поетеси

Детальніше...

115 років від дня народження Валер’яна Підмогильного, українського письменника

Детальніше...

175 років від дня народження П.Тичини, українського письменника

Детальніше...

135-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ МАРІЙКИ ПІДГІРЯНКИ

Детальніше...

Голодомори в Україні

Детальніше...

Битва під Гурбами: довідка про битву .

Детальніше...

Берестецька битва матеріал з Вікіпедії - вільної енциклопедії.

Детальніше...

12 лютого 1945 року під час сутички зі спецзагоном НКВС загинув справжній патріот, борець за волю України Дмитро Клячківський (Клим Савур)
Детальніше...

17 лютого 1892 р. народився Йосиф Сліпий (Коберницький) – митрополит, кардинал і Патріарх УГКЦ. 
Детальніше...

Корисні посилання