КНИЖКОВО-МИСТЕЦЬКА ВИСТАВКА-РЕКВІЄМ «БИТВА ЗА УКРАЇНУ. ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ»

 

Потрібно знати славетне минуле, аби творити славетне майбутнє!

Сьогодні, в День Вишиванки, у Міському палаці культури відбулося урочисте відкриття книжково-мистецької виставки-реквієм «Битва за Україну. Герої не вмирають».

На виставці представлені скульптури Володимира Стасюка, малюнки та художні твори дітей і молоді, а також біля 50 книг письменника, популяризатора українського слова, українського козацтва, української історії Євгенія Шморгуна, який нещодавно видав книгу «Земляків прекрасні імена» (про тих, хто творить сучасну Україну).

Голова Рівненського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка Іван Вєтров презентував унікальну працю 107 співавторів – книгу «Просвітянське століття Рівненщини», золотими сторінками в якій вписано понад 2700 імен українців, що творили сучасну незалежну Україну, починаючи зі столітньої давності.

Також з привітальним словом виступили: заступник голови Українського товариства охорони пам’яток культури та історії Микола Собчук; член національної спілки кобзарів України, головний спеціаліст управління культури РОДА Назар Волощук та видавець Олег Зень.

По завершенні виставки кращі роботи будуть представлені на благодійному інтернет-аукціоні для збору коштів на вшанування пам‘яті легендарних полководців Івана Богуна та Володимира Оскілка. Частина книг з експозиції буде передана в дитячі бібліотеки Рівненщини та на передову нашим воїнам-захисникам на Сході України, щоб підняти їхній бойовий дух.

Учасників виставки привітали музичні колективи МПК: прозвучала літературно-музична композиція за творами Олени Теліги у виконанні учасників зразкового театру читця «Едельвейс» (керівник – заслужений діяч мистецтв України Валерія Супонькіна-Лагнюк); твори у виконанні народного інструментального ансамблю «Con Amore» (керівник Лілія Ібулаєва), а також з піснею «Квітка душа» дебютувала солістка зразкового естрадного хору «DAR&B» Яна Герасимчук (керівник Ірина Пасічник).

У планах організаторів зробити виставку мобільною і провести її по всій Україні, для того, щоб прославляти героїзм наших українців.

 

 

Пошук

Важливо знати…

160 років від дня народження Івана Франка

Детальніше...

160 років від дня народження Софії Русової (1856-1940), вченого, педагога, громадського діяча, засновниці українських жіночих організацій, члена Центральної Ради

Детальніше...

150 років від дня народження Миколи Василенка,

Детальніше...

145-річчя від дня народження Лесі Українки, видатної української поетеси, громадської діячки

Детальніше...

130 років від дня народження Марійки Підгірянки, української поетеси

Детальніше...

115 років від дня народження Валер’яна Підмогильного, українського письменника

Детальніше...

175 років від дня народження П.Тичини, українського письменника

Детальніше...

135-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ МАРІЙКИ ПІДГІРЯНКИ

Детальніше...

Голодомори в Україні

Детальніше...

Битва під Гурбами: довідка про битву .

Детальніше...

Берестецька битва матеріал з Вікіпедії - вільної енциклопедії.

Детальніше...

12 лютого 1945 року під час сутички зі спецзагоном НКВС загинув справжній патріот, борець за волю України Дмитро Клячківський (Клим Савур)
Детальніше...

17 лютого 1892 р. народився Йосиф Сліпий (Коберницький) – митрополит, кардинал і Патріарх УГКЦ. 
Детальніше...

Корисні посилання